Polpharma Lietuvos Republika - Žmonės padeda žmonėms

Sveiki, Jūs lankotės
Polpharma Lietuvos Republika

mapa

Apie mus

 

„Polpharma“ yra didžiausia Lenkijos vaistų ir aktyviųjų farmacinių ingredientų gamintoja. Įmonė buvo įkurta 1935 metais. 2000 metais ji buvo privatizuota dalyvaujant tik Lenkijos kapitalui, ir pradėjo dinamišką plėtrą ir didžiules investicijas. Šiandien ji yra tarptautinė farmacijos įmonė, veikianti Vidurio ir Rytų Europos, Kaukazo ir Centrinės Azijos rinkose.Tai vertingas darbdavys, įdarbinęs apie 7500 darbuotojų Lenkijoje ir tarptautinėse rinkose.

 
 
 
„Polpharma“ Grupę sudaro:
 

„Polpharma Pharmaceutical Works“

turinti 2 gamyklas Lenkijoje – Starogard Gdański ir Duchnice netoli Varšuvos;

"Polpharma“ prekybos biuras

Lenkijoje, Varšuva, atsakingas už pardavimus ir rinkodaros veiklą;

„Medana“

Lenkijos farmacijos bendrovė su gamykla Sieradzka;

„Polfa Warszawa“

viena didžiausių Lenkijos farmacijos gamintojų su gamykla Varšuvoje ir Nowa Dęba („Sanfarm“);

„Akrikhin“

viena didžiausių Rusijos farmacijos kompanijų;

„Chimpharm“

didžiausias vietos farmacijos gamintojas Kazachstane;

 

„Polpharma“ turi dukterines įmones Lietuvoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Azerbaidžane ir Uzbekistane. Ji taip pat palaiko strateginę partnerystę eksporto leidimų srityje su Ispanijos bendrove „Farmaprojects“. „Polpharma“ produktai yra parduodami daugiau nei 50-tyje rinkų.

„Polpharma“ grupės portfelį sudaro apie 600 produktų, ir apie 400 visoje sistemoje. Bendrovė gamina platų receptinių vaistų ir vaistų, naudojamų stacionariniam pacientų gydymui, spektrą. „Polpharma“ specializuojasi kardiologijos, gastroenterologijos ir neurologijos preparatų gamyboje. Bereceptiniai vaistai sudaro didelę dalį akcijų portfelio. Šiuo metu „Polpharma“ strategiškai žengia į biofarmacijos sritį tiek per savo partnerius, tiek ir steigdama savo tyrimų ir plėtros bei bendrovės biologinių vaistų gamybos padalinius.

Gamybos operacijos atliekamos moderniuose fabrikuose, kurie atitinka tarptautinius geros gamybos praktikos reikalavimus. Bendrovė naudoja naujausias technologijas, kurios užtikrinta produktų, darbuotojų ir gamtinės aplinkos saugą. „Polpharma“ nuolat siekia įgyvendinti naujus sprendimus, tenkinančius pacientų saugos ir efektyvumo poreikius. Ji diegia novatoriškas idėjas visose veiklos srityse. 2011 metais ji užėmė pirmąją vietą tarp 500 inovacinių įmonių Lenkijoje

„Polpharma“ šūkis yra „Žmonės padeda žmonėms“.Socialinės atsakomybės jausmas yra neatskiriama bendrovės strategijos dalis. Bendrovė įgyvendina daug socialinių ir švietimo programų ir skatina sveiką gyvenimo būdą.2001 m. buvo įkurtas „Polpharma“ mokslinis fondas siekiant remti įdomiausius mokslinių tyrimų projektus farmacijos ir medicinos srityje.

 

Powered by: CMSEdito Designed by: 23studio
© POLPHARMA S.A. All rights reserved.